Żaluzje drewniane z montażem w Warszawie.

Żaluzje drewniane WarszawaŻaluzje drewniane to elegancja, i dobra kontrola nad światłem wpadającym do pomieszczenia, to także skuteczna ochrona przed widokiem z zewnątrz. Nasza oferta to dwa rodzaje żaluzji drewnianych w wersji 25 i 50. Montaż żaluzji drewnianych wykonujemy w Warszawie oraz miejscowościach pod Warszawa. Dla Państwa wygody i oszczędności czasu zapraszamy do zakładki cennik żaluzji drewnianych. W cenniku znajdują się aktualne ceny żaluzji drewnianych 25mm, 50mm oraz bambusowych. Oznacza to że nasze żaluzje drewniane posiadają listwy o szerokości 25mm lub 50mm. Oba systemy żaluzji mają swoje zastosowania w zależności od potrzeb i aranżacji wnętrza.

Żaluzje drewniane 50mm zalecamy montować na wnęki okienne zasłaniając całą powierzchnię okna, natomiast żaluzje 25mm montujemy do skrzydła okiennego. Żaluzje drewniane świetnie nadają się do pomieszczeń nowoczesnych, stylowych a także do okien drewnianych, plastikowych, aluminiowych. Oba systemy dodatkowo możemy wyposażyć w opcje takie jak system do okien uchylnych, sterowanie elektryczne, taśmy i systemy sterowań.

Czas realizacji zamówień w Warszawie jak również pod Warszawą to tylko kilka dni.

Zapytaj naszych przedstawicieli o systemy żaluzji drewnianych sterowanych elektrycznie.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH REALIZACJI ŻALUZJI DREWNIANYCH W WARSZAWIE.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Zrozumiałem