Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe do zabudowy Warszawa.Coraz częściej stosowane rolety zewnętrzne i antywłamaniowe do zabudowy podtynkowe. Zobacz nasz montaż w Warszawie.

Coraz częściej wykonujemy montaż rolet zewnętrznych do zabudowy podtynkowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu kaseta rolety jest schowana pod tynkiem a budynek wygląda jeszcze bardziej estetycznie. Wyposażenie okna w takie rozwiązanie daje Państwu większe bezpieczeństwo i komfort. Rolety zewnętrzne utrudniają włamanie, a dodatkowo podnoszą komfort mieszkania latem i zimą. Zastosowanie rolet zewnętrznych pozwala na ograniczenie wychładzania się wnętrza, a latem pozwalają na znaczne obniżenie kosztów związanych z użytkowaniem klimatyzacji. Prezentowane rolety zostały wykonane w opcji: skrzynka, prowadnice i dolna listwa w kolorze białym, dopasowanym do ram okiennych. Pancerz rolet jest kolorze silver.

 

Rolety zewnętrzne do zabudowy Warszawa

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Zrozumiałem