Rolety ręczne czy elektryczne

Jeżeli zastanawiacie się Państwo jaki system rolet zewnętrznych wybrać to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu umówienia bezpłatnej konsultacji.

Wybór pomiędzy systemem rolet zewnętrznych elektrycznych a roletami sterowanymi ręcznie wydaje się prosty. Rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie są lepsze, ale czy zawsze ? Oczywiście wygoda automatycznego podnoszenia i opuszczania rolet oszczędza nasz czas, to dodatkowo system może być bardziej zaawansowany. Rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie możemy dodatkowo wyposażyć i skonfigurować w systemy czasowe i „inteligentne”.

Cała gama możliwości i oferta silników, pilotów i zabezpieczeń pozwala na bardzo indywidualną konfigurację. Montaż rolet zewnętrznych elektrycznych jest szybki i prosty.

Rolety sterowanie automatyką i bezpieczeństwo. Budowa rolety i wieszaków pancerza przy sterowaniu elektrycznym daje dodatkowe zabezpieczenie. Prawidłowy montaż powoduje to że silnik opuszczając pancerz rolety dzięki zastosowaniu specjalnych wieszaków, dociska pancerz do parapetu, lub innego stałego podłoża. System ten utrudnia podniesienie pancerza do góry, a jednocześnie zwiększa Państwa bezpieczeństwo.

Stosujemy silniki marki somfy i aluprof. Sterowanie roletami zewnętrznymi ręczne na linkę lub automatyczne zwijanie sprężynowe jest opcją tańszą i nie wymaga doprowadzenia prądu. Sterowanie ręczne jest rozsądnym rozwiązaniem przy małej ilości rolet. Systemy rolet zewnętrznych ze sterowaniem ręcznym możemy dodatkowo wyposażyć w zabezpieczenia takie jak rygle ręczne lub automatyczne i zamek baskwilowy.

W celu ostatecznego wyboru należy rozważyć kwestię pod kątem kompromisu pomiędzy Państwa wygodą, oczekiwaniami i ostateczną wartością zamówienia.

Podobne wpisy