Siatka moskitiery czarnaJakie są rodzaje siatek do moskitier.

Siatka moskitiery antypyłkowa, antyalergicznaSiatka moskitiery to główny element tego produktu. W naszej ofercie występują siatki z włókna szklanego powlekanego elastycznym tworzywem. Standardowe siatki występują w kolorze czarnym i szary. Wbrew większości opinii to nie siatka szara, a czarna jest lepsza. Zastosowanie czarnej siatki moskitiery nie powoduje większego zaciemnienia wnętrza, oraz jest mniej widoczna. Oczka siatki są o wymiarach ok 1mm x 1mm.

SIATKI ANTYPYŁKOWE. Najczęściej klienci pytają o siatki antyalergiczne. Na zdjęciu po prawej i poniżej przedstawiamy strukturę siatki. Siatka występuje w kolorze czarnym i jest dużo bardziej gęsta od siatki standardowej, wykonana jest z poliestru. Siatka antypyłkowa zapobiega dostawaniu się do wnętrza pyłków pokrzywy, traw, brzozy itp. Maksymalne wymiary moskitiery z tego rodzaju siatką to 70 x 120 cm. Cena moskitiery z siatką antypyłkową to cena moskitiery standardowej x 2. Siatka antypyłkowa jest dużo mniej wytrzymała od standardowej.

Rodzaje siatek do moskitier

Siatka antypyłkowa do moskitier Siatka czarna do moskitier

Siatka szara do moskitier

 

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Zrozumiałem